Trockene haut

Wasch Emulsion

Żel do mycia ciała. Szczególnie łagodna formuła oczyszczająca na bazie naturalnych aminokwasów, skrobi kukurydzianej i oleju kokosowego czyści dokładnie bez podrażnień i przesuszania skóry.

Dusch Emulsion

Łagodna, pozbawiona mydła emulsja pod prysznic z dodatkiem pielęgnacyjnym, który pomaga złagodzić podrażnienia.

Pflege Lotion

Nawilżający balsam do ciała zawierający aktywną formułę wysoko skoncentrowanych fitosteroli rzepakowych, które pomagają ukoić wrażliwą i suchą skórę.

Pflege Shampoo

Szampon rewitalizujący do suchej skóry głowy Bezalkaliczny szampon rewitalizujący do włosów suchych i zniszczonych pH 5.5 (nie zawiera mydła). Łagodzi podrażnienia i swędzenie skóry głowy.

Shampoo Urea 5%

Szampon do ekstremalnie suchej skóry glowy z 5% mocznikiem. Szampon do włosów z zawartosścią 5% mocznika dla skóry bardzo suchej, podrażnionej i odwodnionej.

Lotion Urea 10%

Emulsja do ciała z mocznikiem (10%) dla skóry bardzo suchej. Emulsja do ciała z mocznikiem (10%) dla skóry bardzo suchej, podrażnionej i odwodnionej.

Gesichtcreme Urea 5%

Krem do twarzy dla skóry bardzo suchej, podrażnionej i odwodnionej. Zawiera 5% mocznika. Intensywnie nawilża i przywraca równowagę hydrolipidową skóry.

Handcreme Urea 5%

Krem nawilżający do rąk z mocznikiem (5% ) Wyselekcjonowane składniki zawarte w kremie do rąk wyraźnie łagodzą napięcie, szorstkość i pęknięcia u osób o bardzo suchej skórze.

Fußcreme Urea 10%

Krem do stóp z mocznikiem (10%) Silnie nawilża, łagodzi objawy suchej skóry, takie jak swędzenie i łuszczenie się .